0 (332) 512 1056 narsan@narsanpen.com.tr  
           
           
HAKKIMIZDA

    Firmamız Narsan-Pen, 1988 yılında  Konya ili Beyşehir ilçesinde demir doğrama ile faaliyete başlamış,1989 yılında alüminyum ve panjur sektörüne,1994 yılında pakpen üretici bayi olarak pvc sektörüne ilk adımı atmıştır.Firmamız çeyrek asıra yaklaşan marka geçmişinden aldığı güçle binlerce müşteriye hizmet vermiş ve kurulduğu tarihten itibaren,kaliteli malzemeyi kaliteli hizmet ile sentezlemeyi gaye edinmiştir. Sektöründe ilkeli ve dürüst çalıması ile saygınlığını kanıtlamış köklü ve saygın firmalardan biri olarak piyasasındaki yerini sürekli güçlendirmekte ve kalitenin simgesi olmaya devam etmektedir.Müşterilerimizin gerçek anlamda memnuniyetini sağlamak, en önemli görevimizdir.
    Firmamız 1998 yılında tse hizmet yeterlilik belgesi, 2009 yılında avrupa standartlarına uygunluk belgesi olan “CE” kalite belgesini ve iso 9001:2008 kalite yönetim sistemi belgelerini alarak müşterilerine daha kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.
   Firmamız, avrupa standartlarındaki imalat kalitesinden asla ödün vermeden, çevreye duyarlı bir prosesle,Beyşehir sanayi sitesindeki 1000 m2 ‘lik kapalı alanda üretimine ve 200 m2 showroomla hizmet vermeye devam etmektedir.
    Sürekli değişen ve gelişen pazar şartlarında, tüketicinin de talepleri göz önünde bulundurulduğunda, üretimde kullanılan hammaddenin kaliteli olması yetmiyor,bu nedenle kalite ve kalitenin devamı için yoğun emek harcama girişiminde ısrarcı olduk. Hiç şüphesiz ki bunda deneyimli teknik personelimizin, üretimin en başından en sonuna kadar aşama aşama, kontrol ve takibinin de büyük katkısı oldu. Gelinen bu noktada firmamız belki “el emeği, göz nuru” deyiminin tam manasıyla yerini bulduğu ürün ve hizmetler ortaya koydu. Sektörümüzde üretim ve montaj esnasında harcanan emeğin bu denli önemli oluşu zaman içinde pozitif sonuçları meydana getirdi.Aynı zamanda firmamız müşteri ilişkilerinin ‘satışa kadar’ değil,özellikle ‘satıştan sonra’ başladığını ilke edinmiştir.Herhangi bir teknik aksaklık durumunda müşterinin yanında olabilen bir anlayışı benimsemiştir.

 
ShowRoom Bilgileri
Adres:  Sanayi Sitesi 505. Sokak No:26
Telefon: 0332 512 10 56
Fax: 0332 512 71 15
Web: www.narsanpen.com.tr
Harita Bilgileri
ShowRoom Haritası İçin Tıklayınız
Fabrika Haritası İçin Tıklayınız
Fabrika Bilgileri
Adres:    Hamidiye Mah. 514. Sokak No:14
Telefon: 0332 512 01 12
Web: www.narsanpen.com.tr